kulhavuteam.cz

Co je nového?

Co je nového?

Klub Jaroslav Kulhavy Cycling Team vstupuje do své 9. sezóny. Po tymovém soustředění, které proběhlo v Poreči v Chorvatsku, začnou závody již o víkendu 26.-27. března. (ČP na silnici v Pardubicích a tradičně horská kola v Langenlois)
A jaká sestava se letos představí v našich barvách? Změn je několik. Kariéru ukončil Lukáš Procházka a Otakar Vávra. Do týmu naopak přišli: Michal Kupský (junior), Kryštof Kábrt (kadet), Štěpán Suchodol (kadet)
Složení týmu je následující:
Mladší žáci - Dominik Makovec
Starší žáci – Jakub Panuš, Petr Bodlák, Nikola Drábek, Petr Douděra, Timotej Vašina
Kadetky – Kateřina Douděrová, Anna Panušová, Lucie Lehká
Kadeti – Pavel Šumpík, Kryštof Kábrt, Daniel Srp, Aleš Blažek, Nick Elčkner, Dominik Frencl, Štěpán Suchodol
Juniorky – Karla Nováková, Markéta Doležalová
Junioři – Vojtěch Seidl, Jakub Hák, Michal Kupský, Lukáš Csizmadia, Ondřej Horák
Ženy U23 – Aneta Hovorková
Muži U23 – Lukáš Elčkner
Termínová listina závodů čítá tradičně hlavně Český pohár horských kol, na silnici a v cyklokrosu. To je pro nás priorita.
Cílů na letošní sezónu je několik a to hlavně obhájit pozice z předešlé sezóny, která byla pro nás výsledkově úspěšná. Chceme se také prosadit do výběru České reprezentace, zejména v cyklokrosu nebo na ME mládeže horských kol v Capriasce ve Švýcarsku. Dále chceme být úspěšní na MČR v již zmíněných discíplínách, které jsou jedny z vrcholů této sezóny.
V každé kategorii máme několik jezdců nebo jezdkyň, kteří se jeví velmi dobře. Pozitivní je ochota samotných závodníků na sobě tvrdě pracovat, že mají motivaci něčeho dosáhnout. „Někdy musíme naše jezdce až krotit aby to nepřeháněli“ jak říká manažer klubu Jan Hlásecký
Během zimní přestávky jsme se naplno připravovali, takže věříme v dobré výsledky a také že se sezóna uskuteční celá a nezasáhne do ni situace, která ve světě panuje.
Velké poděkování patří našim partnerům a sponzorům za jejich dosavadní podporu.  

 

Chceš se připojit do našeho týmu? Jednoduše napiš!

Kontakty

Hlavní partneři

  • Strabag
  • Pardubicky Kraj
  • Mesto UO
  • Sprava a udrzba silnic

Partneři