kulhavuteam.cz

Silniční Český pohár v Kyjově

Silniční Český pohár v Kyjově

Silniční Český pohár v Kyjově
Český pohár na silnici Techniserv 2022 měl tentokát zastavení v tradičním místě – Kyjově. V sobotním kriteriu se nejvíce dařilo Pavlovi Šumpíkovi, který v kadetech vybojoval pěkné 3 místo. 
Druhý den v neděli se jel závod s hromadným startem, na velmi obtížném okruhu. Na něm asi nejvíce prověřilo cílové stoupání, kde často fouká boční vítr. V závodě starších žáků potrdil vzestupnou formu Jakub Panuš, který dojel na solidním 9.místě. 
Kadetka Kateřina Douděrová se potýkala se zdravotními problémy, takže výsledné 10. místo je nakonec dobré umístění.
V juniorech se vrací po zranění Jakub Hák, a budeme doufát že jeho 17.místo slibuje vracející se dobrou kondici. Za zmínku je potřeba zmínit výkon Michala Kupského. Tento „čistokrevný“ biker jel svůj první závod na silnici v životě. A nepočínal si vůbec špatně. Jeho 23.místo asi nikdo nečekal. No a nakonec jak se říká, to nejlepší na konec. V kadetech chtěl Pavel Šumpík útočit, být aktivní. Po několika neúspěšných nástupech se mu podařilo v předposledním kole získat náskok, který až do cíle navyšoval a koncovkou závodu projel osamoceně na 1. místě s více než minutovým náskokem. Skvělý výkon od Pavla!!

Výsledky
Starší žáci
9. Jakub Panuš
26. Petr Douděra
61. Nikola Drábek

Kadetky
10. Kateřina Douděrová
23. Anna Panušová

Kadeti
1.Pavel Šumpík
57. Kryštof Kábrt
87. Štěpán Suchodol

Junioři
17. Jakub Hák
23. Michal Kupský
47. Vojtěch Seidl

Chceš se připojit do našeho týmu? Jednoduše napiš!

Kontakty

Hlavní partneři

  • Strabag
  • Pardubicky Kraj
  • Mesto UO
  • Sprava a udrzba silnic

Partneři