kulhavuteam.cz

Závěr ČP MTB XCO v Harrachově

Posledním 6. dílem letošního Českého poháru MTB XCO byl závod v krkonošském Harrachově na trati v areálu zdejších skokanských můstků pod Čerťákem.
V pátek odpoledne byl vložen závod Mistrovství České Republiky v disciplíně ShortTrack, v sobotu a v neděli se rozdělovaly poslední body v olympijském cross-country .....

Výsledkově se týmu Jaroslav Kulhavý Cycling Team opět dařilo.
V pátečním programu Pavel Šumpík potvrdil fantastickou formu a i přes spadlý řetěz v prvním kole získal suverénně titul Mistra České republiky v Shorttracku ?? ve společné kategorii kadetů a juniorů.
Ve stejném závodě jel i Aleš Blažek, který to v boji s juniory měl velice těžké, ale závod dokončil na 37.místě
Jakub Panuš vybojoval v kategorii žáků I+II 18.místo, v závodě žen Elite+U23 pak dojela Anet Hovorková pro krásné 10. místo ??

Závody v olympijském cross-county se jely na přebudované trati, kde vznikla celá řada nových trailů a technických úseků, nový most přes říčku Mumlavu, nebezpečná místa byla upravena a celkově se trať stala oproti loňsku mnohem zajímavější, ovšem vražedné stoupání pod "mamutem" zůstalo ?? .... pořadatelům patří za odvedenou práci velká pochvala ??

Kluci 7-8: Štěpán Břen .. 8. místo
Žáci I: Dominik Makovec .. 11.misto
Žáci II: Jakub Panuš ..10. místo, Tim Vašina .. 41.místo, Petr Bodlák .. 71.místo
Kadeti: Pavel Šumpík .. 2. místo ?, Nick Elčkner .. 39.místo, Aleš Blažek .. 52.místo, Dan Srp .. 54.místo, Dominik Frencl .. 63.msto, Štěpán Suchodol .. 77.místo
Junioři: Michal Kupský .. 41.místo
Juniorky: Karla Nováková .. 7.místo
Experti: Lukáš Procházka .. 5.místo
Ženy: Anet Hovorková .. 17.místo (7.místo U23)
Muži: Lukáš Elčkner .. 31.místo (15.místo U23)

V celkovém pořadí Českého poháru MTB XCO 2022 zvítězila KARLA NOVÁKOVÁ v celkovém hodnocení kategorie Juniorek ???
V hodnocení týmů obsadil Jaroslav Kulhavý Cycling Team celkové 7.místo .....

Chceš se připojit do našeho týmu? Jednoduše napiš!