Výsledkový servis

11.09.2019

O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili několika závodů. 

Část týmu jela Rallye Sudety a výsledky jsou následující:

trať 33 km: 1.místo - Vojtěch Kovaříček, 2.místo - Adam Styblík, 3.místo - Martin Kubišta, 4.místo - Odřej Horák, 14.místo - Patrik Frencl. V soutěži týmů jsme obsadili první příčku.

trať 60 km: 2.místo - Lukáš Elčkner


Další část našeho týmu absolvovala předposlední díl silničního Českého poháru a vedli jsme si opravdu dobře. V sobotu se jelo kriterium a obsadili jsme tyto pozice:

mladší žáci: 3.místo - Jakub Meloun, 11.místo - Petr Douděra

Starší žáci: 4.místo - František Hojka

Starší žákyně: 6.místo - Karla Nováková, 14.místo - Kateřina Douděrová

kadeti: 33.místo - Jakub Hák

kadetky: 2.místo - Štěpánka Hojková


V neděli se jel hromadný závod. Jako první startovali mladší žáci, kde jsme měli trojnásobné zastoupení. Nejlépe si vedl Jakub Meloun, který dojel na 2.místě. Dále Petr Douděra dojel na 11.místě a Patrik Frencl 12.místě. Ve starších žákyních Kateřina Douděrová obsadila desátou pozici a Karla Nováková třináctou. V dalším závodě si počínala dobře kadetka Štěpánka Hojková, která dojela na 6.místě. Ve starších žácích František Hojka projel cílem na 33.místě. Jako poslední do svého závodu vyrazil kadet Jakub Hák. Od startu se jelo svižné tempo a každým kolem se startovní pole redukovalo. Jakub prokázal dobrou formu a do cíle přijel v první skupině, která měla 15 závodníků. Koncovka se ale Jakubovi úplně nepodařila a obsadil 13.místo. 


O víkendu se jel také Pražský pohár, který měl na pořadu poslední dva závody. V nich startovali sourozenci Jan a Hana Šindelářovi. Závod se jim podařil zajet na čelních příčkách a tím si zajistili vítězství v celkovém hodnocení seriálu. Tyto závody si zajel také Timotej Vašina a v součtu bodů mu to dalo na nepopulární 4.místo.

Další úspěch pro tým získal Alešovi Blažkovi, který v závodě Kolo pro život ve Znojmě zvítězil a v celkovém pořadí atakuje stupně vítězů.

Všem našim závodníkům patří poděkování za předvedené výkony a dobrou reprezentaci týmu.